| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | LED GU10 MR16 Glass 50x54 230V 345Lm 4W 827 36° AC Non-Dim |
| Zīmols | SPL Lighting |
| Kategorijas |
GU10 LED spuldzes (spot), 4 W
GU10 LED spuldzes (spot), 1 W GU10 LED spuldzes (spot), 2700K GU10 spuldzes |
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| ETIM | EC001959 |
| Energoefektivitātes klase | F |
| EPREL — Eiropas ražojumu energomarķējuma datubāze | 564194 |
| Kontaktligzda | GU10 |
| Krāsu temperatūra | 2700 K |
| Lampas jauda | 4 W |
| Gaismas plūsma | 345 lm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8718739064638 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 8718739064635 |
| Iepakojuma līmenis 3 | 8718739064632 |