| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | LED lamp GU10 4W-35 827 120G |
| Zīmols | Neolux |
| ETIM | EC001959 |
| Kontaktligzda | GU10 |
| Krāsu atveidošanas indekss CRI | 80-89 |
| Diametrs | 5 mm |
| Garums | 5.8 mm |
| Nominālais spriegums | 240 V |
| Krāsu temperatūra | 2700 K |
| Lampas jauda | 4 W |
| Gaismas plūsma | 230 lm |
| Stara leņķis | 120 ° |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4052899930605 |
| Sprieguma veids | AC |
| Vidējais nominālais kalpošanas laiks | 15000 h |
| Min. pārslēgšanas ciklu skaits | 100000 |