| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | LED GU10 4,9W 230V RGBW+CCT+DIM BTM Spectrum SMART Simply |
| Zīmols | Spectrum |
| ETIM | EC001959 |
| Kontaktligzda | GU10 |
| Krāsu temperatūra | 2700-6500 K |
| Lampas jauda | 4.9 W |
| Gaismas plūsma | 490 lm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5904433130264 |