| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | LED GU10 5W 230V RGBW + CCT + DIM Wi-Fi Spectrum SMART |
| Zīmols | Spectrum |
| ETIM | EC001959 |
| Energoefektivitātes klase | F |
| EPREL — Eiropas ražojumu energomarķējuma datubāze | 669876 |
| Kontaktligzda | GU10 |
| Krāsu temperatūra | 2700-6500 K |
| Lampas jauda | 5 W |
| Gaismas plūsma | 460 lm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5902650570818 |