| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | LED GU10 230V 7,5W SMD WW WITH MILKY COVER WHITE PLASTIC SPECTRUM |
| Zīmols | Spectrum |
| Kategorijas |
GU10 LED spuldzes (spot), 1 W
GU10 LED spuldzes (spot), 3000K GU10 spuldzes |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Energoefektivitātes klase | F |
| EPREL — Eiropas ražojumu energomarķējuma datubāze | 792306 |
| Kontaktligzda | GU10 |
| Krāsu temperatūra | 3000 K |
| Lampas jauda | 7.5 W |
| Gaismas plūsma | 710 lm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5902650594333 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 5902650594333 |
| Iepakojuma līmenis 3 | 5902650594333 |