| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | LED GU10 230V 6W SMD NW WITH MILKY COVER WHITE PLASTIC SPECTRUM |
| Zīmols | Spectrum |
| Kategorijas |
GU10 LED spuldzes (spot), 6 W
GU10 LED spuldzes (spot), 1 W GU10 LED spuldzes (spot), 4000K GU10 spuldzes |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Energoefektivitātes klase | F |
| EPREL — Eiropas ražojumu energomarķējuma datubāze | 792291 |
| Kontaktligzda | GU10 |
| Krāsu temperatūra | 4000 K |
| Lampas jauda | 6 W |
| Gaismas plūsma | 520 lm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5902650500365 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 5902650500365 |
| Iepakojuma līmenis 3 | 5902650500365 |