| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | LED GU10 230V 4W SMD 45 DEGREES NW WITH LENS SPECTRUM |
| Zīmols | Spectrum |
| ETIM | EC001959 |
| Energoefektivitātes klase | F |
| EPREL — Eiropas ražojumu energomarķējuma datubāze | 731090 |
| Kontaktligzda | GU10 |
| Krāsu temperatūra | 4000 K |
| Lampas jauda | 4 W |
| Gaismas plūsma | 405 lm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5902650527980 |