| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | LED GU10 230V 3W COB 30 DEGREES CW GLASS with cover SPECTRUM |
| Zīmols | Spectrum |
| ETIM | EC001959 |
| Kontaktligzda | GU10 |
| Krāsu temperatūra | 6000 K |
| Lampas jauda | 3 W |
| Gaismas plūsma | 280 lm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5907418749475 |