| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | LED GLS 8,5W E-27 230V RGBW+CCT+DIM BTM Spectrum SMART Simply |
| Zīmols | Spectrum |
| Kategorijas |
E27 LED lampas
E27 spuldzes |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Energoefektivitātes klase | |
| EPREL — Eiropas ražojumu energomarķējuma datubāze | 1436708 |
| Kontaktligzda | E27 |
| Krāsu temperatūra | 2700-6500 K |
| Lampas jauda | 8.5 W |
| Gaismas plūsma | 940 lm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5904433130233 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 5904433130233 |
| Iepakojuma līmenis 3 | 5904433130233 |