| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | LED A60 E-27 230V 5W WW SPECTRUM |
| Zīmols | Spectrum |
| ETIM | EC001959 |
| Energoefektivitātes klase | G |
| EPREL — Eiropas ražojumu energomarķējuma datubāze | 949566 |
| Kontaktligzda | E27 |
| Krāsu temperatūra | 3000 K |
| Lampas jauda | 5 W |
| Gaismas plūsma | 420 lm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5902650500402 |