| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | LED A60 E-27 230V 2W COG WW RETROSHINE SPECTRUM |
| Zīmols | Spectrum |
| Kategorijas |
E27 LED spuldzes, 2 W
E27 spuldzes |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Energoefektivitātes klase | E |
| EPREL — Eiropas ražojumu energomarķējuma datubāze | 942389 |
| Kontaktligzda | E27 |
| Krāsu temperatūra | 2400 K |
| Lampas jauda | 2 W |
| Gaismas plūsma | 240 lm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5902650522985 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 5902650522985 |
| Iepakojuma līmenis 3 | 5902650522985 |