| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | LED GLOB G125 5.5W E-27 COG 230V CCT(1700K-2700K)+DIMM AMBER Wi-Fi/BT Spectrum SMART |
| Zīmols | Spectrum |
| ETIM | EC001959 |
| Energoefektivitātes klase | F |
| EPREL — Eiropas ražojumu energomarķējuma datubāze | 876556 |
| Kontaktligzda | E27 |
| Krāsu temperatūra | 1700-2700 K |
| Lampas jauda | 5.5 W |
| Gaismas plūsma | 550 lm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5902650589056 |