| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | LED giant 25W E27 G200 4000K smoky D |
| Zīmols | PHILIPS |
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| ETIM | EC001959 |
| Kontaktligzda | E27 |
| Aptumšojams | Yes |
| Krāsu atveidošanas indekss CRI | 80-89 |
| Diametrs | 200 mm |
| Lampas efektivitāte | 41 lm/W |
| Lampas forma | Apaļš/globa |
| Garums | 286 mm |
| Nominālais spriegums | 220-240 V |
| Pārsega veids | Caurspīdīgs |
| Krāsu temperatūra | 4000 K |
| Lampas jauda | 6.5 W |
| Gaismas plūsma | 270 lm |
| Lampas apzīmējums | Citi |
| Kvēlspuldze | No |
| Stara leņķis | 270 ° |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8718696815069 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 8718696815076 |
| Iepakojuma līmenis 3 | 8718696815069 |
| Krāsa | Balts |
| Krāsu korpuss | Melns |
| Sprieguma veids | AC |
| Ar tālvadības pulti | No |
| Energoefektivitātes klase | A |
| Iespējama attālināta darbība | No |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP20 |
| Gaismas krāsa saskaņā ar EN 12464-1 | Neitrāli balta 3300-5300 K |
| Vidējais nominālais kalpošanas laiks | 15000 h |
| Nominālā strāva | 45 mA |
| Svērtais enerģijas patēriņš 1000 stundās | 7 kWh |
| Ir pieejams IFTTT atbalsts | No |
| Krāsu konsistence (McAdam elipse) | SDCM6 |
| Fotobioloģiskā drošība saskaņā ar EN 62471 | RG1 |
| Min. pārslēgšanas ciklu skaits | 20000 |
| Nominālā gaismas plūsma saskaņā ar IEC 62612 | 270 lm |
| Savietojams ar Apple HomeKit | No |
| Savietojams ar Google palīgu | No |
| Savietojams ar Amazon Alexa | No |
| Spēka faktors | 0.7 |
| Energoefektivitātes indekss (EEI) | 0.2347 |