| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | LED G9 230V 4W CW DIMMABLE SMD 5 LAT PREMIUM SPECTRUM 3-PACK |
| Zīmols | Spectrum |
| Kategorijas |
G9 LED spuldzes (kapsulas), 4 W
G9 spuldzes |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Energoefektivitātes klase | E |
| EPREL — Eiropas ražojumu energomarķējuma datubāze | 671070 |
| Kontaktligzda | G9 |
| Krāsu temperatūra | 6000 K |
| Lampas jauda | 4 W |
| Gaismas plūsma | 440 lm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5902650580466 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 5902650580466 |
| Iepakojuma līmenis 3 | 5902650580466 |