| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | LED G9 230V 3.8W CW SMD 5 YEARS PREMIUM SPECTRUM |
| Zīmols | Spectrum |
| ETIM | EC001959 |
| Energoefektivitātes klase | E |
| EPREL — Eiropas ražojumu energomarķējuma datubāze | 876449 |
| Kontaktligzda | G9 |
| Krāsu temperatūra | 6000 K |
| Lampas jauda | 3.8 W |
| Gaismas plūsma | 460 lm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5902650572539 |