| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | LED G9 230V 2,5W SMD SILICON FROSTED NW SPECTRUM |
| Zīmols | Spectrum |
| ETIM | EC001959 |
| Energoefektivitātes klase | G |
| EPREL — Eiropas ražojumu energomarķējuma datubāze | 835090 |
| Kontaktligzda | G9 |
| Krāsu temperatūra | 4000 K |
| Lampas jauda | 2.5 W |
| Gaismas plūsma | 210 lm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5902650533370 |