| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | LED G4 12V 2W 12 LED WW 30MM SPECTRUM |
| Zīmols | Spectrum |
| Kategorijas |
G4 LED spuldzes (kapsulas), 2 W
G4 spuldzes |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Energoefektivitātes klase | F |
| EPREL — Eiropas ražojumu energomarķējuma datubāze | 835107 |
| Kontaktligzda | G4 |
| Krāsu temperatūra | 3000 K |
| Lampas jauda | 2 W |
| Gaismas plūsma | 190 lm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5907418756497 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 5907418756497 |
| Iepakojuma līmenis 3 | 5907418756497 |