| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | LED flood light FL120 7000lm IP66 10m H07 3G1.5 |
| Zīmols | PCE |
| Harmonizētās sistēmas kods | 9405 4110 00 |
| ETIM | EC000346 |
| Lampas tips | LED nav maināms |
| Nominālais spriegums | 230 V |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP66 |
| Krāsu temperatūra | 5000 K |
| Maks. sistēmas jauda | 50 W |
| Nominālā gaismas plūsma saskaņā ar IEC 62722-2-1 | 7000 lm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 9003399494727 |
| Vadītāja šķērsgriezums | 1.5 mm² |
| Savienojuma veids | Citi |
| Mājokļa materiāls | Alumīnija |
| Savienojuma kabeļa garums | 10 m |
| Ar gaismas avotu | Yes |
| Gaismas krāsa | Balts |