| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | LED Filament Bulb - Classic A60 E27 7W 806lm 2700K Opal 320° |
| Zīmols | Shada |
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| ETIM | EC001959 |
| Kontaktligzda | E27 |
| Aptumšojams | No |
| Krāsu atveidošanas indekss CRI | 80-89 |
| Diametrs | 60 mm |
| Lampas efektivitāte | 115 lm/W |
| Lampas forma | Bumbiera formas |
| Garums | 104 mm |
| Nominālais spriegums | 220-240 V |
| Krāsu temperatūra | 2700 K |
| Lampas jauda | 7 W |
| Gaismas plūsma | 806 lm |
| Lampas apzīmējums | Citi |
| Stara leņķis | 320 ° |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8719323785717 |
| Krāsu korpuss | Citi |
| Sprieguma veids | AC |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | Citi |
| Gaismas krāsa saskaņā ar EN 12464-1 | Silti balta <3300 K |
| Vidējais nominālais kalpošanas laiks | 15000 h |
| Nominālā strāva | 60 mA |
| Krāsu konsistence (McAdam elipse) | SDCM6 |
| Fotobioloģiskā drošība saskaņā ar EN 62471 | RG1 |
Filament lamp with large fitting (E27) and a brightness of 700Lm. Opal glass lamp with a warm white color (2700K) and a high quality finish. Environmentally friendly due to low energy consumption and long life. This model has the shape of a pear and has a diameter of 60mm. This lamp is not dimmable.