| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | LED Essence R50, RL-R50 40 2,6W/230/827/WFL/E14 |
| Zīmols | Radium |
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Kontaktligzda | E14 |
| Aptumšojams | No |
| Krāsu atveidošanas indekss CRI | 80-89 |
| Diametrs | 50 mm |
| Lampas efektivitāte | 80 lm/W |
| Lampas forma | Atstarotājs |
| Garums | 85 mm |
| Nominālais spriegums | 29 V |
| Pārsega veids | Caurspīdīgs |
| Krāsu temperatūra | 29 K |
| Lampas jauda | 29 W |
| Gaismas plūsma | 210 lm |
| Lampas apzīmējums | Citi |
| Kvēlspuldze | No |
| Stara leņķis | 29 ° |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4008597188206 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 4008597488207 |
| Krāsa | Balts |
| Krāsu korpuss | Citi |
| Sprieguma veids | AC |
| Ar tālvadības pulti | No |
| Energoefektivitātes klase | F |
| Gaismas intensitāte | 450 cd |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP20 |
| Gaismas krāsa saskaņā ar EN 12464-1 | Silti balta <3300 K |
| Vidējais nominālais kalpošanas laiks | 15000 h |
| Nominālā strāva | 29 mA |
| Svērtais enerģijas patēriņš 1000 stundās | 3 kWh |
| Ir pieejams IFTTT atbalsts | No |
| Krāsu konsistence (McAdam elipse) | SDCM6 |
| Min. pārslēgšanas ciklu skaits | 100000 |
| Nominālā gaismas plūsma saskaņā ar IEC 62612 | 210 lm |
| Savietojams ar Apple HomeKit | No |
| Savietojams ar Google palīgu | No |
| Savietojams ar Amazon Alexa | No |
| Spēka faktors | 0.53 |
| Energoefektivitātes indekss (EEI) | 0.11 |