| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | LED E27 Tube T27x60 100-240V 550Lm 4.5W 830 AC/DC Clear Non-Dim |
| Zīmols | SPL Lighting |
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Energoefektivitātes klase | E |
| EPREL — Eiropas ražojumu energomarķējuma datubāze | 831475 |
| Kontaktligzda | E27 |
| Krāsu temperatūra | 3000 K |
| Lampas jauda | 4.5 W |
| Gaismas plūsma | 550 lm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8718739054004 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 8718739054004 |
| Iepakojuma līmenis 3 | 8718739054004 |
LED E27 Tube T27x60mm 100-240V 550Lm 4.5W 3000K 830 360° AC/DC Clear Non-Dimmable