| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | LED E27 Fila GLS A60x104 230V 470Lm 4.2W 827 AC Clear Dim |
| Zīmols | SPL Lighting |
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| ETIM | EC001959 |
| Energoefektivitātes klase | E |
| EPREL — Eiropas ražojumu energomarķējuma datubāze | 1212783 |
| Kontaktligzda | E27 |
| Krāsu temperatūra | 2700 K |
| Lampas jauda | 4.2 W |
| Gaismas plūsma | 470 lm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8718739066984 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 8718739066984 |
| Iepakojuma līmenis 3 | 8718739066984 |
LED E27 Filament GLS A60x104mm 230V 470Lm 4.2W 2700K 827 360° AC Clear Dimmable