| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | LED E27 Fila Globe Top Mirror G125x180 230V 470Lm 6.5W 925 AC Black Di |
| Zīmols | SPL Lighting |
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Energoefektivitātes klase | G |
| EPREL — Eiropas ražojumu energomarķējuma datubāze | 831732 |
| Kontaktligzda | E27 |
| Krāsu temperatūra | 2500 K |
| Lampas jauda | 6.5 W |
| Gaismas plūsma | 470 lm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8718739058972 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 8718739058972 |
LED E27 Filament Globe Top Mirror G125x180mm 230V 470Lm 6.5W 2500K 925 360° AC Black Dimmable