| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | LED E27 4.5W R63 2700K 345lm 36" CL without packaging |
| Zīmols | PHILIPS |
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Kontaktligzda | E27 |
| Lampas forma | Atstarotājs |
| Krāsu temperatūra | 2700 K |
| Lampas jauda | 4.5 W |
| Gaismas plūsma | 345 lm |
| Lampas apzīmējums | R63 |
| Stara leņķis | 36 ° |
| Iepakojuma līmenis 1 | 0979002250105 |