| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | LED-E-GU10-7,5W-4000K-36D-DIM |
| Zīmols | Opple |
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Kontaktligzda | GU10 |
| Krāsu atveidošanas indekss CRI | 80-89 |
| Lampas efektivitāte | 77 lm/W |
| Lampas forma | Atstarotājs |
| Garums | 57 mm |
| Nominālais spriegums | 220-240 V |
| Pārsega veids | Caurspīdīgs |
| Krāsu temperatūra | 4000 K |
| Lampas jauda | 7.5 W |
| Gaismas plūsma | 575 lm |
| Lampas apzīmējums | Citi |
| Kvēlspuldze | No |
| Stara leņķis | 36 ° |
| Iepakojuma līmenis 1 | 6945730456571 |
| Krāsa | Citi |
| Sprieguma veids | AC |
| Ar tālvadības pulti | No |
| Iespējama attālināta darbība | No |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP20 |
| Gaismas krāsa saskaņā ar EN 12464-1 | Neitrāli balta 3300-5300 K |
| Ir pieejams IFTTT atbalsts | No |
| Nominālā gaismas plūsma saskaņā ar IEC 62612 | 575 lm |
| Savietojams ar Apple HomeKit | No |
| Savietojams ar Google palīgu | No |
| Savietojams ar Amazon Alexa | No |