| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | LED E C module 16W 2700K Clio CT II |
| Zīmols | Opple |
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 9405 4239 00 |
| ETIM | EC000996 |
| Garums | 191 mm |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP20 |
| Lampas jauda | 16 W |
| Gaismas plūsma | 1650 lm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 6945730430687 |
| Krāsa | Balts |
| Sprieguma veids | AC |
| Gaismas krāsa saskaņā ar EN 12464-1 | Silti balta <3300 K |
| Ir pieejams IFTTT atbalsts | No |
| Stara leņķis | 150 ° |
| Savietojams ar Apple HomeKit | No |
| Savietojams ar Google palīgu | No |
| Savietojams ar Amazon Alexa | No |