| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | LED-E-A60-FILA-E27-7W-2700K-CL |
| Zīmols | Opple |
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Kontaktligzda | E27 |
| Krāsu atveidošanas indekss CRI | 80-89 |
| Lampas efektivitāte | 115 lm/W |
| Lampas forma | Apaļš/globa |
| Garums | 60 mm |
| Nominālais spriegums | 220-240 V |
| Pārsega veids | Caurspīdīgs |
| Krāsu temperatūra | 2700 K |
| Lampas jauda | 7 W |
| Gaismas plūsma | 806 lm |
| Lampas apzīmējums | Citi |
| Kvēlspuldze | Yes |
| Stara leņķis | 360 ° |
| Iepakojuma līmenis 1 | 6945730405333 |
| Krāsa | Citi |
| Krāsu korpuss | Bezkrāsains |
| Sprieguma veids | AC |
| Ar tālvadības pulti | No |
| Iespējama attālināta darbība | No |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP20 |
| Gaismas krāsa saskaņā ar EN 12464-1 | Silti balta <3300 K |
| Vidējais nominālais kalpošanas laiks | 15000 h |
| Ir pieejams IFTTT atbalsts | No |
| Nominālā gaismas plūsma saskaņā ar IEC 62612 | 806 lm |
| Savietojams ar Apple HomeKit | No |
| Savietojams ar Google palīgu | No |
| Savietojams ar Amazon Alexa | No |