| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | LED E-14 40W B35 fr. 220V special. |
| Zīmols | PHILIPS |
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8539 2290 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Kontaktligzda | E14 |
| Lampas forma | Svece |
| Nominālais spriegums | 220 V |
| Lampas jauda | 40 W |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4823003500362 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 4823003500362 |