| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | LED DRIVER VALUE -30/220-240/700 |
| Zīmols | LEDVANCE |
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8536 5015 00 |
| ETIM | EC002710 |
| Platums | 45 mm |
| Augstums | 28 mm |
| Mājoklis | Plastmasas korpuss |
| Garums | 140 mm |
| Izejas spriegums | 26-43 V |
| Izejas jauda | 30 W |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP20 |
| Izejas strāva | 700 mA |
| Piemērots pastāvīgai strāvai | Yes |
| Piemērots pastāvīgam spriegumam | No |
| Nav aptumšošanas funkcijas | Yes |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4058075240230 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 4058075240247 |
| Iepakojuma līmenis 3 | 4058075240230 |
| Aizsardzības klase | II |
| Modelis | Statiskā |
| Piemērots lietošanai ārpus telpām | No |
| Piemērots līdzstrāvas spriegumam (primārā puse) | No |
| Ir pieejams IFTTT atbalsts | No |
| Aptumšošana 0-10 V | No |
| Aptumšošana 1-10 V | No |
| DALI aptumšošana | No |
| Aptumšot DMX | No |
| Aptumšošanas potenciometrs (integrēts) | No |
| GPRS aptumšošana | No |
| Dimming LineSwitch | No |
| Aptumšošanas ražotāja patentēta sistēma | No |
| Aptumšošanas tīkla sprieguma modulācija | No |
| Aptumšošanas fāzes atslēgšana | No |
| Aptumšošanas fāzes pārslēgšana | No |
| Programmējama aptumšošana | No |
| RF aptumšošana | No |
| Aptumšojoša sinusoidālā viļņa samazināšana | No |
| Aptumšošana Touch un Dim | No |
| Aptumšojošs Zigbee | No |
| Aptumšošana ar spiedpogu | No |
| Aptumšošana DSI | No |
| Savietojams ar Apple HomeKit | No |
| Savietojams ar Google palīgu | No |
| Savietojams ar Amazon Alexa | No |
Constant current LED driver with dedicated current. Product features: Available in 15 W, 20 W, 30 W, 45 W and 60 W. Integrated cable clamp for independent installation. Lifetime: up to 35,000 h (at max. tc temperature). Type of protection: IP20. Dedicated, constant output current. Low ripple current < 5%. Supply voltage: 220…240 V. Operating frequency: 50/60 Hz. Operated with less than 60 V: Safety extra-low voltage (SELV). Short-circuit and overlaod protection. Product benefits: Suitable for operation with many discrete LED and COB LED. Excellent price/performance ratio. 3 years guarantee. Quick and simple installation. High efficiency and reliability. Areas of application: Suitable for LED luminaires and LED modules. Applicable for luminaires of protection classes I and II. For indoor SELV installations. Offices, shopping centers, hospitals, restaurants, hotels.