| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | LED dimmer 8-105W, designed to work with push buttons. |
| Zīmols | Kanlux |
| ETIM | EC000025 |
| Biežums | 50 Hz |
| Nominālais spriegums | 230 V |
| Piemērots aizsardzības pakāpei (IP) | IP20 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5905339288301 |
| Krāsa | Balts |
| Materiāls | Plastmasas |
Kanlux DimGO is a dimmer adapted to LED light sources. It gives you the possibility of controlling the luminous flux of LED light sources. The prerequisite for using the DimGO Kanlux is a power supply adapted to the “trailing/leading edge” adjustment method.