| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | LED classic-giant 40W E27 T65 GOLD DIM |
| Zīmols | PHILIPS |
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| ETIM | EC001959 |
| Kontaktligzda | E27 |
| Aptumšojams | Yes |
| Krāsu atveidošanas indekss CRI | 80-89 |
| Diametrs | 65 mm |
| Lampas efektivitāte | 72 lm/W |
| Lampas forma | Citi |
| Garums | 273 mm |
| Nominālais spriegums | 230 V |
| Pārsega veids | Caurspīdīgs |
| Krāsu temperatūra | 2000 K |
| Lampas jauda | 6.5 W |
| Gaismas plūsma | 470 lm |
| Lampas apzīmējums | Citi |
| Kvēlspuldze | Yes |
| Stara leņķis | 270 ° |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8718696803516 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 8718696803523 |
| Iepakojuma līmenis 3 | 8718696803516 |
| Krāsa | Balts |
| Sprieguma veids | AC |
| Ar tālvadības pulti | No |
| Energoefektivitātes klase | A+ |
| Iespējama attālināta darbība | No |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP20 |
| Gaismas krāsa saskaņā ar EN 12464-1 | Silti balta <3300 K |
| Vidējais nominālais kalpošanas laiks | 15000 h |
| Nominālā strāva | 40 mA |
| Svērtais enerģijas patēriņš 1000 stundās | 7 kWh |
| Ir pieejams IFTTT atbalsts | No |
| Krāsu konsistence (McAdam elipse) | SDCM6 |
| Fotobioloģiskā drošība saskaņā ar EN 62471 | RG0 |
| Min. pārslēgšanas ciklu skaits | 20000 |
| Nominālā gaismas plūsma saskaņā ar IEC 62612 | 470 lm |
| Savietojams ar Apple HomeKit | No |
| Savietojams ar Google palīgu | No |
| Savietojams ar Amazon Alexa | No |
| Spēka faktors | 0.9 |
| Energoefektivitātes indekss (EEI) | 0.1543 |