| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | LED classic 7W (60W) A60 E27 CW CLND 6CT/4 EC |
| Zīmols | PHILIPS |
| Kategorijas |
LED lampas un caurules
Spuldzes |
| ETIM | EC001959 |
| Energoefektivitātes klase | E |
| EPREL — Eiropas ražojumu energomarķējuma datubāze | 387398 |
| Krāsu atveidošanas indekss CRI | 80-89 |
| Lampas efektivitāte | 121 lm/W |
| Nominālais spriegums | 220-240 V |
| Krāsu temperatūra | 4000 K |
| Lampas jauda | 7 W |
| Gaismas plūsma | 850 lm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8719514450950 |