| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | LED CLA 50W GU10 CW 36D ND EELB SRT4 |
| Zīmols | PHILIPS |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Kontaktligzda | GU10 |
| Krāsu temperatūra | 4000 K |
| Lampas jauda | 2.4 W |
| Gaismas plūsma | 380 lm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8719514421721 |