| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | LED CLA 50W GU10 C90 WW 36D WGD 6CT/4 |
| Zīmols | PHILIPS |
| Kategorijas |
GU10 LED spuldzes (spot), 5 W
GU10 LED spuldzes (spot), 1 W GU10 LED spuldzes (spot), 2700K GU10 spuldzes |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Kontaktligzda | GU10 |
| Krāsu temperatūra | 2700 K |
| Lampas jauda | 5 W |
| Gaismas plūsma | 350 lm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8718696721674 |