| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | LED C37 E-14 230V 6W WW DIMMABLE SPECTRUM |
| Zīmols | Spectrum |
| ETIM | EC001959 |
| Energoefektivitātes klase | G |
| EPREL — Eiropas ražojumu energomarķējuma datubāze | 880881 |
| Kontaktligzda | E14 |
| Krāsu temperatūra | 3000 K |
| Lampas jauda | 6 W |
| Gaismas plūsma | 480 lm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5902650568594 |