| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | LED C37 E-14 230V 6W NW DIMMABLE SPECTRUM |
| Zīmols | Spectrum |
| Kategorijas |
E14 LED spuldzes, 6 W
E14 LED spuldzes, 4000K E14 spuldzes |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Energoefektivitātes klase | G |
| EPREL — Eiropas ražojumu energomarķējuma datubāze | 880879 |
| Kontaktligzda | E14 |
| Krāsu temperatūra | 4000 K |
| Lampas jauda | 6 W |
| Gaismas plūsma | 500 lm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5902650568600 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 5902650568600 |
| Iepakojuma līmenis 3 | 5902650568600 |