| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | LED C37 E-14 230V 4W COG NW MILKY SPECTRUM |
| Zīmols | Spectrum |
| Kategorijas |
E14 LED spuldzes, 4 W
E14 LED spuldzes, 4000K E14 spuldzes |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Energoefektivitātes klase | F |
| EPREL — Eiropas ražojumu energomarķējuma datubāze | 880766 |
| Kontaktligzda | E14 |
| Krāsu temperatūra | 4000 K |
| Lampas jauda | 4 W |
| Gaismas plūsma | 410 lm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5902650564886 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 5902650564886 |
| Iepakojuma līmenis 3 | 5902650564886 |