| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | LED C37 E-14 230V 1W NW SPECTRUM |
| Zīmols | Spectrum |
| ETIM | EC001959 |
| Energoefektivitātes klase | F |
| EPREL — Eiropas ražojumu energomarķējuma datubāze | 880721 |
| Kontaktligzda | E14 |
| Krāsu temperatūra | 4000 K |
| Lampas jauda | 1 W |
| Gaismas plūsma | 90 lm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5902650574045 |