| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | LED candle bulb C35 1W 230V E14 COG warm white clear |
| Zīmols | Spectrum |
| Kategorijas |
E14 LED spuldzes, 1 W
E14 spuldzes |
| ETIM | EC001959 |
| Energoefektivitātes klase | E |
| EPREL — Eiropas ražojumu energomarķējuma datubāze | 852030 |
| Kontaktligzda | E14 |
| Krāsu temperatūra | 2700 K |
| Lampas jauda | 1 W |
| Gaismas plūsma | 110 lm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5902650593824 |