| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | LEDCAB | Batten Light Fitting | Silver |
| Zīmols | NORDLUX |
| Izcelsmes valsts* | DK |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 9405 1140 00 |
| ETIM | EC000109 |
| Platums | 17.5 mm |
| Krāsu atveidošanas indekss CRI | 80-89 |
| Garums | 504 mm |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP23 |
| Krāsu temperatūra | 2700 K |
| Maks. sistēmas jauda | 10 W |
| Nominālā gaismas plūsma saskaņā ar IEC 62722-2-1 | 540 lm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5701581445284 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 5701581445192 |
| Krāsu korpuss | Citi |