| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | LED C35 E-14 230V 5W CW SPECTRUM |
| Zīmols | Spectrum |
| ETIM | EC001959 |
| Kontaktligzda | E14 |
| Krāsu atveidošanas indekss CRI | 80-89 |
| Lampas efektivitāte | 84 lm/W |
| Krāsu temperatūra | 6000 K |
| Lampas jauda | 5 W |
| Gaismas plūsma | 420 lm |
| Kvēlspuldze | No |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5907418724618 |