| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | LED P45 E-27 230V 6W COG WW CLEAR SPECTRUM |
| Zīmols | Spectrum |
| ETIM | EC001959 |
| Energoefektivitātes klase | D |
| EPREL — Eiropas ražojumu energomarķējuma datubāze | 796325 |
| Kontaktligzda | E27 |
| Krāsu temperatūra | 2700 K |
| Lampas jauda | 6 W |
| Gaismas plūsma | 850 lm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5902650569201 |