| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | LED G45 E-14 230V 1W WW SPECTRUM |
| Zīmols | Spectrum |
| ETIM | EC001959 |
| Energoefektivitātes klase | F |
| EPREL — Eiropas ražojumu energomarķējuma datubāze | 878825 |
| Kontaktligzda | E14 |
| Krāsu temperatūra | 3000 K |
| Lampas jauda | 1 W |
| Gaismas plūsma | 90 lm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5902650573970 |