| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | LED Apollo HC300 bracket |
| Zīmols | Opple |
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 9405 9900 00 |
| ETIM | EC002557 |
| Platums | 40 mm |
| Augstums | 10 mm |
| Piederuma/rezerves daļas veids | Atbalsta kronšteins |
| Garums | 230 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 6956321815387 |
| Krāsa | Balts |
| Materiāls | Tērauds |
| Caurspīdīgs | No |
| Piederums | Yes |
| Rezerves daļa | No |