| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | LED Bulb E27 4W 827 |
| Zīmols | Neolux |
| ETIM | EC001959 |
| Kontaktligzda | E27 |
| Aptumšojams | No |
| Diametrs | 45 mm |
| Garums | 84 mm |
| Nominālais spriegums | 220-240 V |
| Krāsu temperatūra | 2700 K |
| Lampas jauda | 4 W |
| Gaismas plūsma | 470 lm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4052899970212 |
| Krāsa | Balts |
| Energoefektivitātes klase | A++ |
Neolux 4052899970212 BTE1 LED Bulb Retrofit Filament SPH Glass 4 W Clear E27