| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | LED A65 E-27 230V 20W PREMIUM NW SPECTRUM |
| Zīmols | Spectrum |
| ETIM | EC001959 |
| Energoefektivitātes klase | E |
| EPREL — Eiropas ražojumu energomarķējuma datubāze | 838804 |
| Kontaktligzda | E27 |
| Krāsu temperatūra | 4000 K |
| Lampas jauda | 20 W |
| Gaismas plūsma | 2350 lm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5902650580701 |