| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | LED A60 E-27 24VAC/DC 10W CW SPECTRUM |
| Zīmols | Spectrum |
| ETIM | EC001959 |
| Energoefektivitātes klase | E |
| EPREL — Eiropas ražojumu energomarķējuma datubāze | 1245339 |
| Kontaktligzda | E27 |
| Krāsu temperatūra | 6000 K |
| Lampas jauda | 10 W |
| Gaismas plūsma | 1350 lm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5904433102209 |