| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | LED 50W GU10 WW 36D 3PF/8 DISC |
| Zīmols | PHILIPS |
| Kategorijas |
GU10 LED spuldzes (spot), 1 W
GU10 LED spuldzes (spot), 2700K GU10 spuldzes |
| ETIM | EC001959 |
| Kontaktligzda | GU10 |
| Krāsu temperatūra | 2700 K |
| Lampas jauda | 4.7 W |
| Gaismas plūsma | 380 lm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8719514393998 |