| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | LED 50W GU10 CW 36D ND 1PF/6 DISC |
| Zīmols | PHILIPS |
| Kategorijas |
GU10 LED spuldzes (spot), 1 W
GU10 LED spuldzes (spot), 4000K GU10 spuldzes |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Kontaktligzda | GU10 |
| Krāsu temperatūra | 4000 K |
| Lampas jauda | 4.7 W |
| Gaismas plūsma | 440 lm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8719514353923 |