| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | LED 4.5W 500mm S14S WW ND 1CT/4 |
| Zīmols | PHILIPS |
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8539 1000 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Aptumšojams | No |
| Krāsu atveidošanas indekss CRI | 80-89 |
| Lampas efektivitāte | 55.6 lm/W |
| Gaismas plūsma | 375 lm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8718291789505 |